fbpx
Biznes

Bolało, jak spadłaś z nieba? – letni podryw na Barce

17 lipca. Rój meteorytów zaczyna swą niestrudzoną podróż nad planetą Ziemią zamieszkałą przez niedorzecznie niepoprawnych marzycieli. Ich nadzieja zapala się, gdy na niebie zgaśnie choćby jeden punkcik: Żebym się zakochał/-a w tym roku. Z wzajemnością.

11 sierpnia. Miłosny bilans bez zmian. Wciąż sam/-a. Za to deszcz meteorytów nasila się. Ponoć spada ich sto na wieczór. Kto wypatrzy kometę jako pierwszy – do tego należy życzenie. Jeśli nie teraz, to kiedy ma się udać?

21 sierpnia. Ostatnie dni sierpnia… Wciąż nic. Może w tym roku rój jakiś mniej aktywny, albo marzeń więcej… Zmiana taktyki: wciąż patrzymy w niebo, ale weryfikujemy życzenie: Żebym poznał/-a kogoś. To – optymiści. Niestety, sceptycy już wiedzą: lato mija, czas odnowić konto na Tinderze i ćwiczyć speed datingowe small talki. Tymczasem patrzą raz jeszcze w górę, zastanawiając się, czy boli, gdy spada się z nieba… Kto wie, może warto mieć przygotowaną odpowiedź na takie pytanie…

Zapraszamy na spektakl improwizowany inspirowany pięknem ugwieżdżonego nieba, marzeniami wypowiadanami na widok spadających meteorytów oraz letnim, nadwiślańskim podrywem. Nawet jeśli się nam nie spełni, to my spełnimy komuś: bowiem cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na rehabilitację Beniamina Kopczyńskiego. Więcej informacji na https://zrzutka.pl/tsd4p4.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: