fbpx
Biznes

[ODWOŁANE] Bitwa na piosenki | NOWOŚĆ

Kompilacja wielkich emocji, wrażliwości muzycznej i niewykorzystanego potencjału.  Przed państwem: Bitwa na piosenki – program, który kończy się tam, gdzie zaczyna się prawdziwy showbiznes! 

Liczba programów telewizyjnych typu talent show wyemitowana w ciągu minionej dekady skłania do konkluzji: Polska talentem stoi. Jeszcze jedni geniusze muzyczni nie zdążyli wejść na szczyt polskiej branży rozrywkowej, już kolejnym nadajemy numer, naklejamy go na koszulkę i odsyłamy do kilometrowej kolejki przed salą przesłuchań w Pałacu Kultury i Nauki. No dobrze, ale ile z tych wschodzących gwiazd szołbizu faktycznie dostanie szansę, by zabłysnąć na firmamencie sławy? Niewielu. 

„Bitwa na piosenki” to program ostatniej szansy dla tych, dla których nie starczyło miejsca w zespole, czasu antenowego albo uwagi łowców talentu. Tego wieczoru ośmioro niezwykle uzdolnionych wokalistów stanie ze sobą do walki na głosy, charyzmę i słowa. Każdy z nich zaprezentuje się przed publicznością, i spróbują podbić serca widzów którymś ze swoich z improwizowanych na żywo, autorskich piosenek! Kto przejdzie do kolejnej rundy, a kto na zawsze pożegna się z szansą na zdobycie głównej nagrody: bardzo niekorzystnego kontraktu na wydanie swojego pierwszego singla?

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: