fbpx
Biznes

Bieda-Walentynki – czyli... (nie starczyło pieniędzy na podtytuł)

To będzie alternatywna wersja Walentynek – dedykowana zarówno tym, których miłość dopadła w dobie inflacji, w związku z czym nie mogą pozwolić sobie 14 lutego na kolację w dobrej knajpie (2 dania z deserem plus szampan!), ani tym bardziej na kosztowne prezenty, jak i tym, którzy są ubodzy w sercu i spędzają Walentynki solo. Bo bieda ma różne oblicza. Bo można nie mieć nic w portfelu lub nie mieć nikogo w łóżku. I my zagramy spektakl właśnie dla tych osób! Bo na pewno mają coś – jakąś smutną historię o złamanym sercu, piękne wspomnienie o niedoszłym romansie albo chociaż profil na Tinderze. Coś, co tego wieczoru komicy i komiczki będą mogli przekuć na serię improwizowanych scen. I jakoś to będzie w te Walentynki. Biednie, ale śmiesznie.

Bilety: 50 zł (bo jednak jest inflacja… no nie da się taniej)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.