fbpx
Biznes

Arek z działu IT: Show po kosztach | NOWOŚĆ

Zapraszamy na show po kosztach, w którym zobaczymy skecze, rozmowy z nietypowymi gośćmi, autorskie reklamy. Gospodarzem programu jest Arek z działu IT w biurze rachunkowym w piwnicy (alter ego Bartosza Młynarskiego), który na co dzień marzy o wielkiej karierze.

Będzie tanio i niedrogo, ale śmiesznie.

Arkowi przysługuje jeden dzień urlopu w roku i wykorzysta go właśnie na swój show. Udało mu się zaprosić przyjaciół, zrobić scenografię z kartonu a salę wziąć w ryczałt.

Humor będzie na miarę naszych możliwości, bez dopłat i budżetu, był kosztorys żartów, ale dyrekcja mu obcięła. W zamian widownia czasem otrzyma dwa żarty w cenie jednego.

W segmentach programu zobaczymy wywiad ze znaną aktorkę, która pokaże autorskie memy o swoich kosmetykach, studio militarne Haubica+, poradnik szefa „Jak prowadzić firmę po męsku”, a nawet rozmowę o przyszłości z Czeskim Robotem.

Arek z działu IT często powtarza: „Nie znam ludzi”, i ten program będzie świetną okazją, żeby w końcu mógł ich poznać. Czy Arek osiągnie medialny rozgłos tym programem? Czy wypłynie na szerokie wody showbizu? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.

napiszą, wystąpią i zagrają: Bartosz Młynarski, Jan Jakub Purc, Kinga Kosik-Burzyńska, Marcin Pawlina.

scenariusz: Bartek Młynarski, Jan Purc, Kinga Kosik-Burzyńska
reżyseria: trochę Arek, trochę reszta
konsultacje reżyserskie: Maciej Buchwald
dźwięk: Marcin Pawlina
realizacja: Karol Kiljan, Maciej Pachota
cenografia i rekwizyty: Michał Jońca
grafika i plakat: Dorota Pawiłowska

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić: