fbpx
Biznes

Antywalentynki, czyli Klub Komediowy psuje święto zakochanych

Klub Komediowy zaprasza na nieco inny wieczór z okazji święta zakochanych!

…mamy propozycję w sam raz dla was: KLUBOWĄ REWIĘ WALENTYNKOWĄ!

Antywalentynki” – pod postacią tkliwych (nie mylić z „ckliwych”) songów, krotochwilnych scenek i krnąbrnych monologów – zaserwujemy Wam sceniczny pączek bez lukru, za to z nadzieniem z całej gamy uczuć, który nasyci wasze głowy i serca pustymi kaloriami żartów i zabaw językowych (a już jak sobie te kalorie potem spalicie, to wasza sprawa…). Przekonajcie się, jak wiele niespodziewanych rzeczy może się wydarzyć między słowami kocham a cię”. 

Bilety: 150 zł (w cenie biletu welcome drink)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.