fbpx
Biznes

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI: „SIERPIEŃ” [PLAC ZABAW NAD WISŁĄ]

Z końcem maja inaugurujemy letnią scenę Klubu Komediowego. Zapraszamy na oficjalne otwarcie Placu Zabaw nad Wisłą, w ramach którego wystąpi stand-uper Antek Syrek-Dąbrowski ze swoim najnowszym materiałem pt. „Sierpień”.

 

„Sierpień” to historia o wakacyjnej przygodzie, jaka przytrafiła mu się w tym roku. Przygoda ta jak każda inna zaowocowała tym, że poznał nowych wspaniałych ludzi i był w nowych, ciekawych miejscach. Bardzo wygodne było też to, że nie musiał nawet nigdzie wyjeżdżać, bo wszystko miało miejsce w Warszawie.

 

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI
Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-uper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze iO w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze Hofesinka, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

Wstęp wolny.

UWAGA Wydarzenie ma miejsce na Placu Zabaw nad Wisłą.