fbpx
Biznes

All Inclusive – urlop improwizowany: PORADNIK NA WAKACJE

środa, 29.06
21:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Czasem musisz wyjechać na inny kontynent, żeby naprawdę stracić cierpliwość. Zaczyna się od podpijania już w strefie bezcłowej – żeby szybciej teleportować się do raju. Gremialne oklaski w samolocie, tuż po wylądowaniu. Nie ma opcji, żeby pospać, bo od 6 rano nad hotelowym basenem trwa walka o najlepiej usytuowany leżak (Ja nie rozłożę tu parawanu!?). Co rano: śniadanie kontynentalne na wynos, czyli wynoszenie jedzenia z hotelowej jadalni (w końcu zapłacone). Jednym słowem: improwizowany dramat na wakacjach all inclusive! Majorka, Rimini, Hurghada. Słońce w zenicie, Polacy – w natarciu.

Zobacz improwizowane wakacje, których nie zapomnisz! Jak się na nie przygotować? Zapraszamy na nasz autorski, komediowy poradnik, w którym powiemy ci, jak odnaleźć się  w kurorcie pełnym rodaków, co zrobić z zagubionym paszportem i jak uniknąć konsekwencji rozładowań: zarówno tych atmosferycznych, jak i hotelowych kart do pokoju!

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.