Wolontariusze

Poszukujemy osób, które chciałyby razem z nami tworzyć to niezwykłe miejsce, jakim jest KLUB KOMEDIOWY.

Dołącz do naszego zespołu, wejdź do naszej zwariowanej rodziny, baw się razem z nami i pomagaj przy realizacji wieczornych występów: improwizacja, stand-up, skecz show, kabarety literackie, koncerty …

  • Kogo poszukujemy? Wolontariuszy w wieku od 18 do 100 lat, którzy lubią ludzi 🙂
  • Przychodź i pomagaj, kiedy chcesz – nieważne, czy kilka razy w tygodniu czy raz w miesiącu – zawsze przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami!

Klub Komediowy działa codziennie, dlatego każdego dnia potrzebujemy pomocy logistycznej przy organizacji spektakli i współpracy z występującymi i twórcami spektakli. Wolontariat w Klubie to świetna okazja, aby sprawdzić się w pracy z artystami, widownią i w organizacji miejskich wydarzeń artystycznych.

W Klubie można także odbyć praktyki studenckie.

Kontakt:

Agata Schabowicz 668 690 904 lub Anna Więckowska 603 295 550

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA

Klub Komediowy Podcasty – to kramik dźwiękowych pomysłów komików z Klubu Komediowego w Warszawie, nie brakuje nam tupetu i języka w gębie – udowodniliśmy to wypuszczając piękną i długą reklamę sklepu z biżuterią, improwizujemy w autorskich formatach np. Żony Wilanowa albo występujemy z gośćmi (graliśmy z Robertem Makłowiczem – królem Polski dwa razy), czasem piszemy sztuczki z rymem i rytmem.

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA