Szkoła Impro jest miejscem, w którym rozwija się ideę scenicznych działań zespołowych i fabularnych. Zajęcia z teatru improwizowanego, tworzenia scen, komedii, długiej formy improwizowanej prowadzą artyści z pierwszych polskich teatrów impro, komicy, aktorzy, pisarze, scenarzyści.
Treningi z formatów impro takich jak Armando, Harold są zajęciami opartymi na warsztacie zdobytym w iO, chicagowskim uniwersytecie improwizacji. Pozostałe kursy są wynikiem warsztatów w teatrach The Annoyance, Second City i u słynnych improwizatorów takich jak Jimmy Carrane, T. J. Jagodowski i Dave Pasquesi.
Szkoła impro to miejsce spotkań improwizatorów, dżemów, pokazów i dyskusji. Miejsce, gdzie każdego dnia można zacząć tworzyć. Od nowa. Na żywo. Teraz.Teatr improwizowany jest teatrem zespołowym, teatrem pisarzy grających na scenie lub aktorów tworzących własne role. To teatr tak zaskakujący że aż śmieszny. Teatr jednorazowy do bólu. To teatr energii między aktorami, szukania tysiąca pomysłów i radości ze wspólnego ich marnowania, popełniania błędów, które w ostatecznym rozrachunku są sukcesem i celem. To warsztat komunikowania się, pobudzania kreatywności, walki z tremą i umiejętności działania w zespole.
Zapraszamy.

Szkoła Impro - dodatkowe informacje:


Strona WWW: http://szkolaimpro.pl/

Email: kontakt@szkolaimpro.com


Szkoła Impro - nadchodzące wydarzenia:


Brak wydarzań w najbliższym czasie.