Stand-up Polska to grupa osób skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Przekuwają swoje doświadczenia, przemyślenia i wątpliwości w występy sceniczne z pogranicza absurdu, czarnego humoru i niecodziennych odniesień. Starają się poszerzać granice komedii, oferując rozrywkę inteligentną, a zarazem mniej pretensjonalną niż ten opis. Ich specjalnością jest skracanie dystansu do odbiorcy, tak by każdy mógł spędzić czas jednocześnie śmiejąc się i żałując że sam na to nie wpadł.

Ze sceną Klubu Komediowego związanych jest wielu członków Stand-up Polska, których występy widzowie mogą regularnie obejrzeć:

Antek Syrek-Dąbrowski: www.facebook.com/AntoniSyrekDabrowski

Wojtek Fiedorczuk: http://standuppolska.pl/osoba/wojtek-fiedorczuk/

Michał Kempa: http://standuppolska.pl/osoba/michal-kempa/

Bartosz Zalewski: http://standuppolska.pl/osoba/bartosz-zalewski/

Bartek Walos: http://standuppolska.pl/osoba/bartek-walos/

Cezary Jurkiewicz: http://standuppolska.pl/osoba/cezary-jurkiewicz/

Karol Kopiec: http://standuppolska.pl/osoba/karol-kopiec/

Maciej Buchwald: http://standuppolska.pl/osoba/maciej-buchwald/

Maciej Adamczyk: http://standuppolska.pl/osoba/maciej-adamczyk-2/

Stand-up Polska - dodatkowe informacje:


Strona WWW: http://standuppolska.pl/

Email: kontakt@standuppolska.pl

Telefon: (22) 270 64 98


Stand-up Polska - nadchodzące wydarzenia:


Brak wydarzań w najbliższym czasie.