fbpx
Biznes

Wieczór krótkich gier

Wieczór krótkich gier jest testem na błyskotliwość i refleks improwizatorów. Gry mają odgórne założenia, z którymi występujący będą musieli sobie poradzić. A zadania nie są łatwe: na przykład w grze „Coś innego” – nie bez przyczyny nazywanej „koszmarem improwizatorów” – aktorzy grający razem scenę muszą tak długo zmieniać swoje kwestie, aż zadowolą one prowadzącego; we „Freezach” grają sceny, przejmując pozycje fizyczne innych współgraczy, a w „Tylko pytaniach” – prowadzą (możliwie) spójną konwersację bez użycia zdań oznajmujących. Nie zabraknie też ulubionych gier publiczności: „Kwestii z kieszeni”, czyli gry, w której improwizatorzy muszą płynnie wpleść w swoje wypowiedzi także te kwestie, które wcześniej napisali dla nich widzowie. Zajrzymy również do studia „Randki w ciemno”, w której wystąpią znane postaci ze świata nauki, sztuki i mediów, o niecodziennych cechach, które zaproponuje publiczność.

Szybkie i energiczne sceny, zaskakujące kwestie i zabawne puenty na tematy od publiczności. Spektakl, w którym liczą się refleks i błyskotliwość. Każdy wieczór to inny zestaw gier, jednak za każdym razem wszystko powstaje na żywo na oczach publiczności. A widzowie przed każdą kolejną grą dodają swoje własne inspiracje!

Recenzje

„Świetny spektakl. Początkowo podchodziliśmy do tego trochę niepewni, ale już po pierwszych kilku minutach okazało się, że to była najlepsza opcja na sobotni wieczór. Humor wysokich lotów. Naprawdę przyjemnie spędzony czas.”

„Wielki szacun dla improwizujących, bo to niezwykła sztuka, żeby było śmiesznie i inteligentnie na full spontanie.”

„Super improwizacja i atmosfera, najlepszy klub komediowy w Wawie!”