Biznes

Wrogie przyjęcie zarządu – firmowa impreza integracyjna

OD: Justyna, HR Manager
DO: Pracownicy – pełna lista
DW: Nasz drogi, wspaniały Zarząd

Szanowni Pracownicy,
Przypominamy o zbliżającej się integracji firmowej. Integracja pracowników jest ważnym elementem profesjonalnego przedsiębiorstwa i odgrywa kluczową rolę w podnoszeniu efektywności komunikacji, zwiększeniu motywacji zespołu i – nie ukrywajmy – wzrostu przychodów.

W tegorocznej agendzie:
– przemówienie Samego Prezesa
– gala rozdania nagród dla MVW (most valuable worker)
– a po części oficjalnej: kolacja, DJ, kuluarowe rozmowy.

Wymagane: stroje koktajlowe, a nastroje – szampańskie.
Widzimy się w Hotelu Romanum, sala: Bachus.

PS Pamiętni wydarzeń z poprzedniego roku, apelujemy o rozważne picie i zapamiętanie numeru SWOJEGO pokoju hotelowego (doprawdy, to są raptem trzy liczby…). W tym roku Pani Irena z księgowości została wytypowana do pełnienia dyżuru trzeźwości i zaoferowała się do archiwizowania wydarzeń wieczoru (Brawo, Pani Ireno, jest to postawa godna naszej Firmy!). Znacie zasady: każde pojedyncze wykroczenie przesuwa przecinek w Waszym miesięcznym wynagrodzeniu o jeden w lewo.

Podsumowując, nic tak pozytywnie nie wpływa na pracę w zespole, jak wzajemne poznanie – jak to mówimy w HaeRach.

Serdecznie,
Justyna
HR manager

Tyle od HR-ów. My zapraszamy Was – Widzów (pełną listę!) – na wspólną firmową imprezę integracyjną, w pełni improwizowaną, także to, jak potoczą się losu tego wieczoru, jest dla nas nieodgadnioną zagadką. Kto zgubi kartę magnetyczną do pokoju i spędzi noc w jacuzzi? Kto został Pracownikiem Roku (i dlaczego ponownie jest to Syn Prezesa)? Czy oddział z regionu pomorskiego ponownie pokona tych z Podkarpacia w pojedynku na najtęższą głowę? I gdzie w tym całym zamieszaniu podział się Andrzej z IT?