fbpx
Biznes

Sufin/Młynarski

czwartek, 06.04
19:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

sobota, 22.04
20:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Sufin/Młynarski to w całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

Czy skończą na dusznej amerykańskiej prowincji, w warszawskiej kawalerce podczas spotkania wigilijnego dwóch skłóconych braci, czy w statku kosmicznym wyjętym z parodii amerykańskiej space opery? Czy będzie to monodram składający się z jednej sceny i dwóch bohaterów, czy montaż z kilkunastoosobową obsadą odgrywaną przez jednego i drugiego, bohater po bohaterze, niekiedy na zmianę?

Michał Sufin i Bartosz Młynarski. Improwizują od ponad 10 lat, występują w wielu projektach improwizowanych, m.in. jako członkowie teatru improwizowanego Klancyk!. Improwizacji uczyli się w amerykańskich teatrach IO, Second City, Annoyance Theatre. Koło zamachowe, a właściwie dwa koła, Klubu Komediowego w Warszawie.

Recenzje

„Ten duet zawsze gwarantuje dobra zabawę.”

„Prawie godzinny wielowątkowy popis improwizacji, z zamianami ról, wieloma postaciami i pomysłową historią.”

„Rozwalili system. Jak dorosnę, to też będę taki jak oni.”