fbpx
Biznes

Pijane impro

Zapraszamy na kolejny spektakl, podczas którego absolutnie wszystko będzie mogło się zdarzyć, albowiem będziemy grali i pili.

Alkohol. W dużych ilościach. Wódkę albo wiśniówkę, albo żołądkową gorzką, w każdym razie mocne alkohole. Na scenie. A Wy spokojnie na widowni będziecie mogli patrzeć, jak to wpływa (hahahah!) na improwizatorów. A jeśli i Wy w tym czasie będziecie pić – to jeszcze lepiej.

Improwizacja to słuchanie, uważność, spokój i ćwiczenie pamięci. Co się wydarzy, kiedy odejmiemy sobie te umiejętności, bo trzeba będzie pić jak najczęściej? Nie wiemy. Trochę się boimy, bo mogą się zdarzyć straszne rzeczy. Ale chcemy spróbować!

Spektakl dla osób dorosłych.

| fot. Karina Krystosiak

Recenzje

„Improwizacja w świetnym wydaniu, luźna atmosfera i super kontakt z publicznością! Zdecydowanie wszystkim polecam jako mega uatrakcyjnienie piątkowego picia na mieście!”

„Ten spektakl był genialny! Jestem pod ogromnym wrazeniem, że mimo gigantycznej ilości wlanego w siebie alkoholu improwizatorzy byli w stanie stworzyć tylko barwne i prześmieszne scen! Gorąco polecam na luźny wieczór ze znajomymi!”

„Prośba o pokazywanie go minimum raz w tygodniu.”