fbpx
Biznes

Musical improwizowany

środa, 05.04
19:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

sobota, 22.04
18:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Pierwszy i oryginalny – musical improwizowany! Wszystko na żywo i wszystko tylko raz – śpiew, gra, muzyka, momentami nawet taniec!

„Galopem przez Tesco 24”, „Zapomniany malarz z Płocka”, „Harry Potter w darkroomie” – to tylko niektóre musicalowe hity z naszego repertuaru, który zmienia się każdego wieczoru. Grupa aktorów, wokalistów i improwizatorów przy akompaniamencie muzyki na żywo za każdym razem tworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne: Zaskakuje wymyślanymi na bieżąco historiami, dialogami, piosenki, melodiami, a także choreografią. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł od publiczności.

Musical Improwizowany od samego początku nieustannie gromadzi pełną widownię w warszawskim Klubie Komediowym przy placu Zbawiciela. Bawi, wzrusza i zachwyca!

Czas trwania spektaklu: 50 minut

Spektakl dla widzów 16+

Recenzje

„Szok! To niewiarygodne, że wszystko powstaje w czasie rzeczywistym. Ja rozumiem, że można improwizować, ale na poczekaniu wymyślać do tekstu melodie. I to nie są byle jakie melodie tylko ambitne frazy bardzo dobrze zaśpiewane. Podziwiam i zawsze chętnie wracam.”

„Lubię tych wariatów! Bawiłem się świetnie!”

„Świetne!! Trudno uwierzyć, a jednak tak jest, że to improwizacja! Śmieszne, super zaśpiewane, popłakałem się ze śmiechu!”