Biznes

Klub Komediowy TV

Klub Komediowy TV to telewizja online, dla stworzenia której siły swoje połączyły postaci zaniechanych spektakli klubowych. Grupa z nagła osieroconych bohaterów scenicznych postanowiła nadawać specjalną audycję – z pustego lokalu, w każdą sobotę wieczorem.

Jak łatwo się domyślić, postaci zrodzone na naszej scenie dotknięte zostały przez pandemię (podobnie jak wszyscy). Jedne utknęły na kwarantannach w czterech ścianach swoich zmyślonych mieszkań, inne kryją się po kątach i zakamarkach piwnicy na placu Zbawiciela. Nie powstrzyma ich to jednak przed dotarciem do widzów. Dlatego otwierają kanał YouTube, za cel stawiając sobie jedno: Za wszelką cenę utrzymać uwagę widowni najtrudniejszej, bo internetowej, siedzącej o jedno kliknięcie od wyjścia.

I chociaż Klub świeci pustkami, scenografie się przetarły, reflektory spowiła pajęczyna braku zainteresowania, nie tracimy ducha. Planujemy chwycić się uwagi użytkowników i nie puszczać aż do końca emisji!

Dlatego pamiętajcie: Jeśli wam się spodoba, wyślijcie link znajomym, których lubicie! Jeśli wam się nie spodoba, wyślijcie tym, których nie lubicie!

Klub Komediowy TV tworzą artyści Klubu Komediowego – w mieszkaniach, piwnicach, w internecie, w wirtualnych programach i komunikatorach, a także w podziemiach placu Zbawiciela w Warszawie.
 

  • stworzyli i wystąpili: Karolina Bacia, Matylda Damięcka, Katarzyna Dąbrowska, Anna Iwanek, Iza Kała, Kamila Kamińska, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Dorota Krempa, Marta Podobas, Agnieszka Purc, Weronika Nockowska, Karolina Norkiewicz, Aleksandra Nowicka, Paweł Izdebski, Bartek Jurkowski, Grzegorz Kwiecień, Mateusz Lewandowski, Bartek Magdziarz, Michał Meyer, Bartosz Młynarski, Maciej Nawrocki, Mateusz Płocha, Szymon Roszak, Tomek Sierpiński, Michał Sufin, Rafał Bryndal, Błażej Staryszak, Radek Łukasiewicz, Noam Zylberberg, Maciej Chwała, Jacek Kita, Jerzy Rogiewicz, Paweł Szamburski, Grzegorz Jaroszuk, Aneta Wróbel, Kamila Dziorek, Mateusz Ożyński, Maciej Pachota, Paweł Parzuchowski, Dariusz Skarżyński, Michał Jońca, Ewa Senk, Hubert Skrzyński, Kobas Laksa
  • partnerzy:Comedy Central Polska, RISKmadeinwarsaw