Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się kawy, wina, zjeść coś. Można zobaczyć u nas teatry improwizowane (m.in. Klancyk, Humbuk), stand-uperów (Stand-Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Wszystko Będzie Dobrze),  spektakle pisane (Komedia romantyczna), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej.

Prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Wnętrze Klubu:

Na naszej scenie gościliśmy m.in. Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych.

Pokazujemy to, co najciekawsze w niezależnej komedii, robimy nowe rzeczy, eksperymentujemy, wypracowujemy formaty i czerpiemy to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii. Zapraszamy!

Wystąpili u nas: