fbpx
Biznes

O Klubie

Klub Komediowy to teatr piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. To tutaj Bill Murray spotyka się z Jeremim Przyborą – a każdy, komu nie brakuje tupetu i języka w gębie, może dołączyć do ich rozmowy.

W międzyczasie, podobnie jak wszystkie kluby i jak wszystkie teatry, a już na pewno jak wszystkie kluboteatry, Klub Komediowy popadł w pandemię. Scenografię przykrywa kurz, a baru nawet pająki nie chcą oblec pajęczyną… Przybraliśmy formę hybrydowo-przetrwalnikową, by mimo utrudnionych warunków móc spotkać się z Widzami. Wciąż można przyjść do Klubu Komediowego lub klubu Rakieta i obejrzeć spektakle NA ŻYWO (no, chyba że właśnie mamy lockdown). Liczba miejsc na widowni jest ograniczona, obowiązuje też określony dress code (maseczka/przyłbica) – wyjście do teatru nigdy nie było rozrywką tak ekskluzywną jak teraz!  Z kolei zwolennicy egalitaryzmu mogą zostać w domu, i z pozycji własnej kanapy oglądać nas ONLINE. Całe gospodarstwo domowe na jednym bilecie! Trzeba tylko ustawić ekran laptopa pod takim kątem, by wszyscy dobrze widzieli.  

A kto przegapił pierwszą odsłonę streamowej telewizji (o jakże fikuśnej nazwie) KLUB KOMEDIOWY TV, powstającej w onlajnie, z piwnicy i z mieszkań komików – wciąż może nadrobić! Materiały są dostępne bezpłatnie na kanale KlubKomediowy.tv.