Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się kawy, wina, zjeść coś. Można zobaczyć u nas teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, Hurt Luster), stand-uperów (Stand-Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej, Wszystko Będzie Dobrze), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej.

Prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne. W niedzielne poranki improwizujemy dla dzieci, w cyklu programowym Nikt Nic Nie Wie (czyli Klub Komediowy Dla Dzieci).

Wnętrze Klubu:

Na naszej scenie gościliśmy m.in. Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych.

Pokazujemy to, co najciekawsze w niezależnej komedii, robimy nowe rzeczy, eksperymentujemy, wypracowujemy formaty i czerpiemy to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii. Zapraszamy!

Wystąpili u nas: