NIKT NIC NIE WIE  to grupa robiącą impro dla dzieci. W swoim repertuarze mają spektakle improwizowane oraz warsztaty dla dzieci. Mali widzowie oglądają cykl scen, w których mogą brać udział brać udział, nadawać im bieg, grać wspólnie z improwizatorami w gry, proponować własne pomysły na sceny. Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców.

Dzieci maja także możliwość empirycznie sprawdzić, czym jest improwizacji w czasie otwartych warsztatów w Klubie Komediowym oraz stałych kursów prowadzonych w ramach Szkoły impro. W 2016 roku ich warsztaty otrzymały nagrodę Złotego Słonecznika dla najlepszej stołecznej inicjatywy kulturalnej dla dzieci.

Nikt Nic Nie Wie tworzą: Joanna Pawluśkiewicz, Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Zawadzka, Aleksandra Markowska, Piotr gasik, Jan Wasilewski

Nikt nic nie wie w mediach:

. Maluchy przyzwyczajone do tradycyjnych przedstawień, odkrywają, że teatr może mieć różne oblicza. Może czekać na aktywnego widza, który nada munowe oblicze. Tu liczy się kreatywność. Nie tylko tych, którzy wymyślają scenariusz, ale też tych, którzy siedzą zapatrzeni próbując wyobrazić sobie na swój sposób postacie i scenografię. Co tydzień od nowa. Co tydzień inaczej. To przedstawienie, które nigdy się nie nudzi!

Małgorzata Rządzińska (mama 4- i 7-latka)

Nikt Nic Nie Wie - dodatkowe informacje:


Email: improdzieci@gmail.com

Telefon: 606 743 302


Nikt Nic Nie Wie - nadchodzące wydarzenia:


Brak wydarzań w najbliższym czasie.