Musical improwizowany to pierwsze w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na oczach widzów tworzy przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo – muzyka, dialog, piosenki.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w USA. Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” miał improwizowane sceny.

Musical w mediach:

Aktorzy mając do dyspozycji jedynie sceniczną przestrzeń, dwa krzesła, wsparcie w postaci muzyki granej na żywo na pianinie i zasoby ludzkie swojego zespołu zdołali zbudować wokół tego niedorzecznego tytułu całą historię. Co więcej, historia ta miała ręce i nogi, odpowiednie zwroty akcji oraz efektowne i zaskakujące zarazem zakończenie. Dialogi przeplatane były piosenkami, momentami energicznymi, innym razem romantycznie lirycznymi. Nad rytmem całego przedstawienia doskonale czuwała pianistka (Joanna Kucharczyk), dbająca by aktorzy nie spowalniali dynamicznego tempa musicalu.

http://www.teatrdlawas.pl/artykuly/558-drzyjcie-scenarzysci

Występują:Agata Sasinowska, Kinga Kosik, Monika Nowogrodzka, Bartek Magdziarz, Katarzyna Kołeczek, Aleksandra Markowska, Piotr Sikora, Mateusz Lewandowski, Anna Iwanek, Joanna Pawluśkiewicz, Agnieszka Bajer

Przy pianinie: Joanna Kucharczyk

Musical Improwizowany - dodatkowe informacje:Musical Improwizowany - nadchodzące wydarzenia:


28.04

niedziela

21:00

O BILETY ZAPYTAJW KASIE

CO: