fbpx
Biznes

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Janina Bąk (Janina Daily) | ONLINE

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla komików, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się, otwieramy zapisy na  wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Tym razem o ciekawostkach ze świata nauki opowie nam Janina Bąk!

Nasza Gościni połączy się z nami online na żywo i wytłumaczy nam, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Nauk i Biznesu w wydaniu komediowym.

Janina Bąk – umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Jest autorką bloga o statystyce www.janinadaily.com oraz kanału YouTube „Statystycznie rzecz biorąc”. Jej książka „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” sprzedała się w liczbie 100000 egzemplarzy i przebiła w top Empiku wszystkie części sagi erotycznej z cyklu „365 dni”, co technicznie rzecz biorąc czyni z Janiny Bąk Blankę Lipińską statystyki.

Spektakl będzie streamowany live, z możliwością wykupienia dostępu do transmisji.


Bilety (transmisja online): 18,99 zł

Jeśli chcesz być obecny podczas spektaklu na żywo i być z nami tego dnia na widowni w klubie Rakieta, przejdź na stronę wydarzenia, by zapoznać się ze szczegółami dot. eventu, biletów i zasad uczestnictwa.

Polacy na majówce, czyli covidowy all inclusive | ONLINE

Z każdym dniem coraz dłużej widno, słupek na termometrze codziennie ustanawia nowy rekord, drzewa się zielenią, ptaki świergolą, a sąsiad odpala na balkonie pierwszego w sezonie grilla. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują długo wyczekiwane, jedno z ważniejszych świąt w kalendarzu: długi weekend majowy! Niestety, kolejny już w trybie pandemicznym…

Jeśli nie ma się rodziny na Mazurach albo zaprzyjaźnionej pani Jadzi, kierowniczki domu wypoczynkowego „Mewa” w Kołobrzegu, to marne szanse, że uda się wyjechać na majówkę dalej niż za granicę powiatu. Pozostaje tylko czekanie na zaproszenie last minute od znajomych, którzy posiadają działkę (na Podlasiu, albo i nawet taką na ROD-zie). Jednak nie ma co się łudzić: Zdecydowana większość Polaków najpewniej skiśnie w miejskim zaduchu, udając, że na bulwarach wiślanych czy w parku imienia kogoś tam można bawić się równie dobrze, co na Zanzibarze…

I to jest spektakl pocieszenia dla tych osób! Na przekór wszystkiemu: Kuboty – na stopy, piwko – do lodówki, balkon – na oścież, i odpalamy komputery! Tak się bawi, tak się bawi… [tu skandujemy nazwę swojej miescowości tudzież nazwisko rodowe]!

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

Pijane impro | ONLINE

Zapraszamy na spektakl, podczas którego absolutnie wszystko będzie mogło się zdarzyć, albowiem będziemy pili i grali. Pili – alkohol. Wódkę albo wiśniówkę, albo żołądkową gorzką, co tam kto ma w barku czy w lodówce. Grali – sceny improwizowane, nasączone toastami i podlane pijackimi anegdotami. A tymczasem widzowie, spokojnie z wygodnej perspektywy własnych mieszkań, będą mogli patrzeć, jak to wpływa (żart słowny zamierzony) na improwizatorów. A jeśli i Wy w tym czasie będziecie pić – to jeszcze lepiej.

Improwizacja to słuchanie, uważność, spokój i ćwiczenie pamięci. Co się wydarzy, kiedy alkohol odejmie nam te umiejętności? Nigdy do końca nie wiemy. Trochę się boimy, bo mogą się zdarzyć straszne rzeczy. Ale co nam zostało w dobie zamkniętych barów, kiedy nawet na ławeczce pod blokiem nie można się towarzystko zgrupować? Dlatego chcemy spróbować – z Wami, i na onlajnie!

Spektakl raczej dla dorosłych.

 
Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić: