Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Janina Bąk (Janina Daily) | ONLINE – 19-01-2022 19:00

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla komików, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się, otwieramy zapisy na  wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Tym razem o ciekawostkach ze świata nauki opowie nam Janina Bąk!

Nasza Gościni połączy się z nami online na żywo i wytłumaczy nam, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Nauk i Biznesu w wydaniu komediowym.

Janina Bąk – umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Jest autorką bloga o statystyce www.janinadaily.com oraz kanału YouTube „Statystycznie rzecz biorąc”. Jej książka „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” sprzedała się w liczbie 100000 egzemplarzy i przebiła w top Empiku wszystkie części sagi erotycznej z cyklu „365 dni”, co technicznie rzecz biorąc czyni z Janiny Bąk Blankę Lipińską statystyki.

Spektakl będzie streamowany live, z możliwością wykupienia dostępu do transmisji.


Bilety (transmisja online): 18,99 zł

Jeśli chcesz być obecny podczas spektaklu na żywo i być z nami tego dnia na widowni w klubie Rakieta, przejdź na stronę wydarzenia, by zapoznać się ze szczegółami dot. eventu, biletów i zasad uczestnictwa.

All the single ladies | ONLINE – 17-04-2021 21:00

Zapraszamy na spektakl improwizowany inspirowany życiem singielek w wielkim mieście! Warto obejrzeć niezależnie od płci i statusu związku na Facebooku. Ci, co w parach – podbudują swoje ego nieszczęściem wielkomiejskich singli. Ci, co samotni – umocnią się w poczuciu niezależności i dumy.

W końcu bycie singielką/singlem w dużym mieście ma swoje zalety. Na przykład: Wieczory należą do Ciebie!. Chcesz wyjść na miasto? – wychodzisz, i nie wracasz, póki nie wyzerujesz stołecznych zapasów proseczja! Nie chcesz wyjść na miasto? – zostajesz w domu z maseczką z rokitnika na twarzy, popijasz herbatkę z opuncji i czytasz najnowszą Bondę. Niezależnie od opcji, zawsze masz pretekst do fotki na Instagrama, której pozazdroszczą Ci koleżanki mężatki/matki.

 
Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić: