Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w piątek” – 27-07-2021 20:00

„Przelew wyjdzie w piątek”, „odezwiemy się do pana”, „to nie twoja wina, to ja”! Zarówno w życiu osobistym, jak i na niwie zawodowej rzeczywistość zakłada na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek. Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane codzienną frustracją variété ze Zbawiksa.

„Tania rewia” to nasz przegląd sceniczny traktujący o białych kłamstwach i wiązaniu końca z końcem. W programie: rebusy dla prekariuszy, piosenki lifestyle’owe i wstrząsające dramaty egzystencjalne czasów wyczerpującego kapitalizmu. Jeśli ręce opadły ci do podeszw, a wtorkowy korek uwięził przy wjeździe na obwodnicę, czas wysiąść i zejść do podziemnego wodewilu!

„Tania rewia” to spektakl bombonierka, w którym – wzorem Forresta Gumpa – możesz za każdym razem wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! A wszystko to podlane sosem zmęczenia życiem i rozczarowania. Jednak nie traćcie nadziei! Przelew wyjdzie w piątek!

Wstęp wolny.

Scena plenerowa: Pomost 511. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

W związku z pandemią, w przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.