[Klub Komediowy na Sputniku] Dubbingi – wersja reżyserska: Nikita Michałkow – 08-11-2017 19:00

Myślicie, że wiecie już wszystko o twórczości Nikity Michałkowa? Już niedługo wyprowadzimy Was z błędu! Zapraszamy na najnowszy dubbingowy projekt twórców związanych między innymi ze znaną z Klubu Komediowego „Bitwą na dubbingi”, który odbędzie się 8 listopada 2017 r. w ramach 11. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”.

„Dubbingi filmowe: wersja reżyserska” to połączenie wywiadu z gościem – reżyserem, i improwizowanych na żywo dubbingów do krótkich klipów filmowych. Na pół improwizowany spektakl, na pół wieczór dubbingów w konwencji filmowego wywiadu. Skandaliczny show recenzencki, w którym co miesiąc twórcom udaje się zdemaskować wielkie filmowe kłamstwo.

Tym razem łowcy filmo-sensacji dowiadują się u źródła szokującej prawdy o filmach Nikity Michałkowa. Twórcy programu dotrą do pierwotnych wersji scen i odkryją przed nami tajemnicze fakty z biografii artysty, w końcu skonfrontują nas z bolesną prawdą o największych filmowych dziełach reżysera (który – ku zaskoczeniu widowni – może okazać się kimś innym, niż dotąd myślano).

Bilety: 25/15  zł (UWAGA: ulga przysługuje wyłącznie uczniom Warszawskiej Szkoły Filmowej)

 

Bilety na spektakl można kupić: