KLUB KOMEDIOWY NA KAZIMIERNIKEJSZYN: Ćma barowa, czyli historie z knajpy – 14-07-2022 17:00

Improwizatorzy i improwizatorki z warszawskiego Klubu Komediowego zabiorą nas w świat klubokawiarni pełen przystojnych kobiet, nieprzystojnych anegdot, zawadiackich mężczyzn i uwodzicielskich piosenek.
Spektakl – zarówno zagrane sceny, jak i piosenki śpiewane z akompaniamentem pianina – będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

 

ilustracja: Kobas Laksa [w oparciu o: „Nocne marki”, Edward Hopper; źródło: Wikimedia Commons]

 

Bilety: wejście w ramach karnetów/biletów wstępu na festiwal Kazimiernikejszyn.

 

KLUB KOMEDIOWY NA KAZIMIERNIKEJSZYN: Speed dating improwizowany – 15-07-2022 17:00

Lipiec mija, a ja nadal sam(a). Szanse na wakacyjny romans odejdą wraz z końcem letnich festiwali. Ostatnia deska ratunku, żeby nie umrzeć w samotności, to polecony przez znajomych speed dating. Kogo tam poznam?
Zapraszamy wszystkich na improwizowany speed dating.

Bilety: wejście w ramach karnetów/biletów wstępu na festiwal Kazimiernikejszyn.

KLUB KOMEDIOWY NA KAZIMIERNIKEJSZYN: All Inclusive – urlop improwizowany – 16-07-2022 17:00

Czasem musisz wyjechać na inny kontynent, żeby naprawdę stracić cierpliwość. Nie musisz nawet wychodzić poza kurort. Wyjazdowa komedia pomyłek, paszportów i hotelowych kart magnetycznych z pewnością Cię nie ominie! Majorka, Rimini, Hurghada. Słońce w zenicie, Polacy – w natarciu!

Zobacz improwizowane wakacje, których nie zapomnisz. Przebieg spektaklu będzie wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów, za to w oparciu o inspiracje od widzów.

Bilety: wejście w ramach karnetów/biletów wstępu na festiwal Kazimiernikejszyn.