fbpx
Biznes

Kreatywność w biznesie poprzez elementy z improwizacji | WARSZTATY ŻART&BUSINESS

Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart&Biznes – we współpracy z Brain Embassy – zapraszają na pierwszy z cyklu warsztatów z improwizacji stosowanej w biznesie. Na zajęciach z Bartkiem Młynarskim skupimy się na kreatywności oraz na tym, jakie techniki z improwizacji są przydatne w codziennej pracy w biurze. Czy każdy pomysł jest dobry? Jak słuchać osób w zespole bez oceniania? Czy umiem pracować na czyiś pomysłach czy tylko na swoich? Co oznacza ryzykowanie i inicjatywa w trakcie burzy mózgów?

Klub Komediowy od 8 lat szkoli firmy poprzez warsztaty z improwizacji. Zajęcia z wykorzystaniem technik improwizacji są świetną metodą na wypracowanie mocnego, zgranego zespołu i pracę nad kompetencjami miękkimi. Największą zaletą tego typu warsztatów jest to, że podczas wykonywania ćwiczeń grupa świetnie się bawi, a jednocześnie pracuje nad konkretnymi umiejętnościami takimi jak współpraca, komunikacja czy aktywne słuchanie – co potem wymiernie przekłada się na pracę we własnym środowisku biznesowym.

PROWADZĄCY:
Bartek Młynarski – improwizacją teatralną zajmuje się od 16 lat. Ukończył  kurs improwizacji w iO Chicago. Występował na licznych festiwalach m.in. w Chicago, Nowym Jorku, Paryżu. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym w Warszawie, którego jest również współwłaścicielem. Współzałożyciel i członek grupy Klancyk. Prowadził warsztaty z improwizacji w biznesie dla takich marek jak Sony, Ikea, Mercedes-Benz, Roche, Tchibo Polska, PKO, iSpot.

Podsumowując, widzimy się w sali warsztatowej w Brain Embassy o godz. 15:00 (czy to nie DOBRY powód, by wyjść wcześniej z biura?). Warsztaty potrwają 2-2,5 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Dla własnego komfortu zapraszamy w wygodnym ubraniu i płaskim obuwiu.

Bilety: 80 zł (cena pojedynczych zajęć)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W WARSZTATACH

1. Zakup biletu i przyjście na zajęcia są jednoznaczne z oświadczeniem uczestnika, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na zajęcia i pozostanie w domu.