Wideoteka nocnego człowieka na Open’er FESTIVAL – 05-07-2018 17:00

Wieczór muzycznych hitów w zabawny sposób podsumowujących minione
wydarzenia, śpiewanych i wymyślanych na żywo!

 

Mijające półrocze bieżącego roku obfitowało w wiele doniosłych wydarzeń. Jedne miały wydźwięk ogólnoświatowy, inne zatrzęsły w posadach naszą polską lepianką, a jeszcze inne – niemal niezauważone – zdarzyły się nam, tak zupełnie prywatnie. Zapraszamy na wideotekę nocnego człowieka – wieczór piosenek wymyślanych i śpiewanych na żywo przez aktorów Klubu Komediowego. Zaśpiewamy hity, których z pewnością nie usłyszycie na żadnej innej scenie Open’era, a które mówią o wydarzeniach z ubiegłych miesięcy: utwory rockowe, hity disco, hip-hopowe kawałki czy melancholijne ballady.

 

Przy pianinie – Maja Lenar.

 

Podsumujemy, czym żyli Polacy w ostatnich miesiącach. Inspiracje przyniesie samo życie, a tytuły przebojów – festiwalowa publiczność!

 

Scena: ALTERKINO na Festiwalu Open’er.

 

Dubbingi niszczą musicale na Open’er FESTIVAL – 07-07-2018 17:00

Wieczór dla fanów przewrotnych, niesfornych i błyskotliwych dubbingów. Znane
filmy muzyczne już nigdy nie będą takie same.

 

Tego wieczoru improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą
ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z kultowych musicali. Obejrzyjcie „Grease”, „Chicago” czy „Deszczową piosenkę” z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

 

Scena: ALTERKINO na Festiwalu Open’er.

 

Muzyczny wieczór krótkich gier na Open’er FESTIVAL – 04-07-2018 17:00

Błyskotliwe żarty, zaskakujące puenty i zabawne piosenki na tematy od publiczności. Wieczór z muzyką, w którym liczą się refleks i umiejętność rymowania.

 

Zapraszamy na spektakl, w którym zadaniem improwizatorów będzie zrealizowanie na scenie odgórnych założeń poszczególnych gier. I tak na przykład występujący będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat („Irish drinking song”) albo zaimprowizować serię muzycznych hitów, każdy w innym stylu: ballada rockowa, hip-hop czy pieśń operowa („Greatest Hits”). Gratka dla fanów „Metra” i „Kotów”: na scenie może pojawić się także Trzygłowa Gwiazda Broadwayu, która a vista zaśpiewa największy przebój nigdy nienapisanego musicalu.

 

Wszystko powstanie na żywo na oczach publiczności, a do tego z akompaniamentem Mai Lenar.

 

Scena: ALTERKINO na Festiwalu Open’er.