Niezbędne informacje o biletach

Kasa biletowa

WAŻNE: od 15 marca br. do odwołania Kasa Klubu Komediowego jest nieczynna!

scena przy Nowowiejskiej – nieczynna,
scena w Rakieta Klub – nieczynna.

Bilety na spektakle są sprzedawane, jeśli pula biletów nie została wyczerpana.

Jeśli bilety są wyprzedane, istnieje możliwość nabycia wejściówki u biletera/bileterki na ok. 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Liczba wejściówek jest ograniczona (kilka – kilkanaście sztuk). Nie przyjmujemy rezerwacji na wejściówki.

Informacje o biletach

Informacji o biletach na spektakle udzielamy telefonicznie – w godzinach otwarcia kasy biletowej (patrz wyżej) wyłącznie pod numerem 669 866 520. Zachęcamy też do kontaktu online, za pośrednictwem profilu Klubu Komediowego na Facebooku.

Ze względu na nowe zasady sanitarne, obowiązujące od 6 czerwca br. prosimy przychodzić do Klubu nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:

  • nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  • nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  • nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.


W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Sprzedaż online

Sprzedaż internetowa kończy się na około godzinę przed rozpoczęciem danego spektaklu. Nie prowadzimy rezerwacji biletów drogą mailową ani telefoniczną. Trzeba sobie kupić – można to zrobić w zakładce REPERTUAR lub skorzystać z serwisu eWejściówki.Bilet normalny czy ulgowy?

W obliczu epidemii należy skończyć z tymi podziałami. Wszystkie bilety są normalne!

Miejsca siedzące

Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc naprzemiennie (zgodnie z oznaczeniami), z zachowaniem wymaganych odstępów, tj. jednego wolnego krzesła między widzami.

Vouchery

Voucher do Klubu Komediowego to zaproszenie dla dwóch osób na dowolnie wybrany spektakl, z którego można skorzystać po dokonaniu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Vouchery można obecnie nabyć jedynie przez internet, klikając w ten link.

Czasami można też je wygrać w konkursach na naszych social media. Także śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie.

Zwroty i wymiana biletów

Bilety kupione w internecie można zwracać/wymieniać wyłącznie drogą online. Szczegóły na stronie ewejsciowki.pl albo goingapp.pl – w zależności od tego, w ktorej e-bileterii kupiono bilet.

Biety dla większych grup

Jeśli jesteście grupą zorganizowaną (15+ osób), to można skorzystać z naszej oferty biletów grupowych.

w sprawie biletów dla firm skontaktuj się z

Zofią Malinowską