Niezbędne informacje o biletach

Kasa biletowa

Bilety na nasze spektakle można kupować na miejscu codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana).

KASA BILETOWA (czynna od 18:00)

Sprzedaż online

Sprzedaż internetowa kończy się na godzinę przed rozpoczęciem danego spektaklu. Osoby zainteresowane kupnem biletów mogą je wciąż nabyć bezpośrednio w kasie Klubu, jeśli pula biletów nie została wyczerpana. Nie prowadzimy rezerwacji biletów drogą mailową ani telefoniczną. Trzeba sobie kupić.

Bilet normalny czy ulgowy?

Bilety ulgowe przysługują studentom, emerytom, rencistom, doktorantom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro. Prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi.

Miejsca siedzące

Miejsca na widowni są nienumerowane. W Klubie nie ma możliwości rezerwowania miejsc przed spektaklem – dlatego warto przyjść chwilę wcześniej. Natomiast spóźnionym widzom nie gwarantujemy miejsc siedzących.

Vouchery

Voucher do Klubu Komediowego to zaproszenie dla dwóch osób na dowolnie wybrany spektakl, z którego można skorzystać po dokonaniu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Vouchery można nabyć w kasie Klubu Komediowego lub wygrać w konkursach na naszych Social Media.

Zwroty i wymiana biletów

Bilety kupione w internecie można zwracać/wymieniać wyłącznie drogą online. Szczegóły na stronie ewejsciowki.pl.

Bilety kupione w kasie można zwrócić najpóźniej 1 dzień przed danym spektaklem.

Biety dla większych grup

Jeśli jesteście grupą zorganizowaną (15+ osób), to można skorzystać z naszej oferty biletów grupowych:


Bilety grupowe i wyjścia firmowe

Agnieszka Purc