Niezbędne informacje o biletach

Kasa biletowa

Kasa Klubu Komediowego (siedziba przy ul. Nowowiejskiej oraz w Rakieta Klub) jest czynna od środy do niedzieli, w dni, w które odbywają się spektakle, w godzinach 16:00 – 22:00

Bilety na spektakle są sprzedawane, jeśli pula biletów nie została wyczerpana.

Jeśli bilety są wyprzedane, istnieje możliwość nabycia wejściówki u biletera/bileterki na ok. 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Liczba wejściówek jest ograniczona (kilka – kilkanaście sztuk). Nie przyjmujemy rezerwacji na wejściówki.

Informacje o biletach

Informacji o biletach na spektakle udzielamy telefonicznie – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 16:00, wyłącznie pod numerem 669 866 520. Zachęcamy też do kontaktu online, za pośrednictwem profilu Klubu Komediowego na Facebooku.

Ze względu na nowe zasady sanitarne, obowiązujące od 6 czerwca br. prosimy przychodzić do Klubu nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:

  • nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  • nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  • nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itd).


W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Sprzedaż online

Sprzedaż internetowa kończy się na około godzinę przed rozpoczęciem danego spektaklu. Nie prowadzimy rezerwacji biletów drogą mailową ani telefoniczną. Trzeba sobie kupić – można to zrobić w zakładce REPERTUAR lub skorzystać z serwisu eWejściówki.Bilet normalny czy ulgowy?

W obliczu epidemii należy skończyć z tymi podziałami. Wszystkie bilety są normalne!

Miejsca siedzące

Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc naprzemiennie (zgodnie z oznaczeniami), z zachowaniem wymaganych odstępów, tj. jednego wolnego krzesła między widzami.

Vouchery

Voucher do Klubu Komediowego to zaproszenie dla dwóch osób na dowolnie wybrany spektakl, z którego można skorzystać po dokonaniu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Vouchery można obecnie nabyć jedynie przez internet, klikając w ten link.

Czasami można też je wygrać w konkursach na naszych social media. Także śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie.

Zwroty i wymiana biletów

Bilety kupione w internecie można zwracać/wymieniać wyłącznie drogą online. Szczegóły na stronie ewejsciowki.pl albo goingapp.pl – w zależności od tego, w ktorej e-bileterii kupiono bilet.

Biety dla większych grup

Jeśli jesteście grupą zorganizowaną (15+ osób), to można skorzystać z naszej oferty biletów grupowych.

w sprawie biletów dla firm skontaktuj się z

Agnieszką Purc