Niezbędne informacje o biletach

Kasa biletowa

Od 12 marca br. kasa Klubu Komediowego jest nieczynna. Dotyczy to kasy w siedzibie Klubu przy ulicy Nowowiejskiej, a także stacjonarnego punktu sprzedaży biletów na Barce Wisława.

Bilety na nasze spektakle online można kupować jedynie przez internet.

Informacji o biletach na spektakle online udzielamy za pośrednictwem profilu Klubu Komediowego na Facebooku.

Informacje o biletachSprzedaż online

Sprzedaż internetowa kończy się na około godzinę przed rozpoczęciem danego spektaklu. Nie prowadzimy rezerwacji biletów drogą mailową ani telefoniczną. Trzeba sobie kupić – można to zrobić w zakładce REPERTUAR ONLINE lub skorzystać z serwisu eWejściówki.Bilet normalny czy ulgowy?

W obliczu epidemii należy skończyć z tymi podziałami. Wszystkie bilety są normalne!

Miejsca siedzące

Miejsca na wirtualnej widowni są nienumerowane. Radzimy więc na wszelki wypadek samemu zarezerwować sobie ulubiony fotel w dużym pokoju czy kanapę w salonie – gdzie już Wam wygodniej.

A już tak na poważnie: na spektakl, który odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej warto zalogować się nieco wcześniej przed jego rozpoczęciem – aby proces weryfikacji e-biletów przebiegł możliwie sprawnie, i abyśmy mogli rozpocząć spektakl o czasie. No… z pięciominutowym opóźnieniem maks.

Vouchery

Voucher do Klubu Komediowego to zaproszenie dla dwóch osób na dowolnie wybrany spektakl, z którego można skorzystać po dokonaniu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Vouchery można obecnie nabyć jedynie przez internet, klikając w ten link.

Czasami można też je wygrać w konkursach na naszych social media. Także śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie.

Zwroty i wymiana biletów

Bilety kupione w internecie można zwracać/wymieniać wyłącznie drogą online. Szczegóły na stronie ewejsciowki.pl albo goingapp.pl – w zależności od tego, w ktorej e-bileterii kupiono bilet.

Biety dla większych grup

Jeśli jesteście grupą zorganizowaną (15+ osób), to można skorzystać z naszej oferty biletów grupowych.

w sprawie biletów dla firm skontaktuj się z

Agnieszką Purc