Jak być lepszym – improwizowany samorozwój

Jak być lepszym?

Autoanaliza: Kluczem do szczęścia jest samoświadomość i ciągłe samodoskonalenie. Tylko jak stać się lepszą wersją siebie, kiedy obecna wersja pozostawia tak wiele do życzenia (związek ocierający się do masochistyczne uciemiężenie moich potrzeb, praca, która przez swoją bezrefleksyjną powtarzalność grozi nieodwracalnym obumarciem kreatywności, relacja z kumplem-bluszczem, widmo samozwańczo autorytarnego ojca, i w tym wszystkim JA. Odwieczna sinusoida życia: waga w górę, pewność siebie w dół, poczucie winy w górę, poczucie własnej wartości w dół…)? No, ale jak być kowalem własnej osobowości, kiedy nie ma się młota w ręku?

Refleksja: Należy ów „młot samorozwoju” znaleźć (tudzież nabyć podczas sesji coachingowej). A znalazłszy, kuć surowiec osobowości aż nabierze pożądanych właściwości: przebojowości, autentyczności i samoświadomości. Kształt uzyskany w obróbce czym prędzej zanurzyć w kuble samoakceptacji.

Plan samodoskonalenia: Należy dobrać odpowiednie narzędzia uderzeń i nacisku: joga umysłu, kurs terrarium gardeningu, akupunktura duszy, medytacja oddechu, dieta solarna, terapia Mozatrem, warsztaty z copywritingu motywacyjnego.

Motto na dziś: Samorozwój uczyni Cię szczęśliwym, ale wcześniej zrobi Cię silnym! Pamiętaj, jesteś zwycięzcą, jesteś zwycięzcą, jesteś zwycięzcą…

  • obsada (wymiennie): Anna Iwanek, Bartosz Jurkowski, Kinga Kosik-Burzyńska, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz, Bartosz Młynarski, Maciej Nawrocki, Weronika Nockowska, Karolina Norkiewicz, Dorota Pawiłowska, Marcin Pawlina, Marta Podobas, Agnieszka Purc, Jan Purc, Agata Rozbicka, Hubert Skrzyński, Michał Sufin, Łukasz Zajączkowski

Recenzje