Spektakle
KASA BILETOWA – GODZINY OTWARCIA

Scena przy Nowowiejskiej:
PONIEDZIAŁEK – WTOREK: nieczynne
ŚRODA – SOBOTA: od godziny 16 do końca trwania ostatniego spektaklu danego dnia
NIEDZIELA: od godziny 16 do 20 (albo do końca trwania ostatniego spektaklu tego dnia)

Rakieta Klub:
Kasa biletowa otwiera się na półtorej godziny przed pierwszym wydarzeniem zaplanowanym danego dnia i jest czynna do końca ostatniego wydarzenia tego dnia.

Bilety na spektakle są sprzedawane, jeśli pula biletów nie została wyczerpana.

Jeśli bilety są wyprzedane, istnieje możliwość nabycia wejściówki u biletera/bileterki na ok. 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Liczba wejściówek jest ograniczona (kilka – kilkanaście sztuk). Nie przyjmujemy rezerwacji na wejściówki.

INFORMACJE O BILETACH

Masz bilet? Sprawdź, czy nie powinnaś/nie powinieneś być w Rakiecie.

Nasza druga scena mieści się w klubie Rakieta przy Nowym Świecie 4a w Warszawie. Informacji o biletach na spektakle udzielamy telefonicznie – w godzinach otwarcia kasy biletowej (patrz wyżej) wyłącznie pod numerem:

669 866 520

Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.

SPRZEDAŻ ONLINE

Sprzedaż internetowa kończy wraz z rozpoczęciem danego spektaklu. Nie prowadzimy rezerwacji biletów drogą mailową ani telefoniczną. Trzeba sobie kupić – można to zrobić w zakładce REPERTUAR lub skorzystać z serwisu tixto.pl.

VOUCHERY

Vouchery można nabyć w kasie Klubu Komediowego lub online. Voucher do Klubu Komediowego to zaproszenie dla dowolnie wybranej liczby osób (kupując online) lub dla dwóch osób (kupując w kasie Klubu Komediowego) na dowolnie* wybrany spektakl, z którego można skorzystać po dokonaniu rezerwacji telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka.
*) z wyjątkiem pojedynczych wydarzeń specjalnych (o szczegóły zapytaj w kasie)

Czasami można też je wygrać w konkursach na naszych social media. Także śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie!

ZWROT I WYMIANA BILETÓW

Bilety kupione w internecie można zwracać/wymieniać wyłącznie drogą online. Szczegóły na stronie e-bileterii, w której kupiono bilet.

BILETY DLA WIĘKSZYCH GRUP

Jeśli jesteście grupą zorganizowaną (15+ osób), to można skorzystać z naszej oferty biletów grupowych. W sprawie biletów dla firm skontaktuj się z Agatą Schabowicz.

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA

Klub Komediowy Podcasty – to kramik dźwiękowych pomysłów komików z Klubu Komediowego w Warszawie, nie brakuje nam tupetu i języka w gębie – udowodniliśmy to wypuszczając piękną i długą reklamę sklepu z biżuterią, improwizujemy w autorskich formatach np. Żony Wilanowa albo występujemy z gośćmi (graliśmy z Robertem Makłowiczem – królem Polski dwa razy), czasem piszemy sztuczki z rymem i rytmem.

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO ODCINKA