Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

15 października 2020

Day Navigation

19:00

Randka w ciemno | NOWOŚĆ

15 października 2020 19:00 - 23:30
Klub Komediowy, 1

Kiedy masz już dosyć łatki starego kawalera i jesteś gotowy na najbardziej desperacki krok: randka w ciemno. Kumpel umawia cię z koleżanką siostry swojej dziewczyny, która akurat też jest singielką. Zapytany o to, jaka jest lub jak wygląda, kolega wzrusza tylko ramionami i wypomina ci, że masz 36 lat i nie ma czasu na wybrzydzanie.

Dowiedz się więcej »
20:00

Sufin/Młynarski: Rzeczy, których nie mówię swojemu terapeucie | ONLINE

15 października 2020 20:00 - 22:30
platforma ZOOM.US, 1

Sufin/Młynarski prezentują: „Rzeczy, których nie mówię swojemu terapeucie”. To w całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi. Michał Sufin i Bartosz Młynarski.

Dowiedz się więcej »
21:00

Koc, kac i kot – z dziennika warszawskiej singielki | PREMIERA

15 października 2020 21:00 - 23:30
Klub Komediowy, 1

Masz 30 lat i status na Facebooku „wolna”. Rodzice swatają cię z rozwiedzionym synem znajomych („still divorced”)? Wdałaś się w romans bez przyszłości z mężczyzną z przeszłością (co gorsza, jest to twój kolega z pracy)? Nie ma tygodnia, żebyś nie popełniła jakiejś gafy, dnia – byś nie liczyła wypalonych fajek i niespalonych kalorii. Wieczory spędzasz

Dowiedz się więcej »
+ Eksport Wydarzenia dnia