Ładowanie Wydarzenia

Złotokolscy – improwizowana saga rodzinna | PREMIERA

wydarzenie Złotokolscy – improwizowana saga rodzinna | PREMIERA jest nieaktualne

Jak pory roku Vivaldiego… wiele imion ma… złotym losem będzie… RO-DZI-NA! Jest jaka jest: z dziadkiem, któremu odbija się po nabiale, z matką, która taguje cię nieustannie na fejsie, z siostrą, która rozbiła tico starego na kartonach po bananach tuż pod osiedlową Biedronką. Do tego wujek „co-ciekawe” Wojtek, co ma anegdotę na każdą okazję, oświecona kuzynka, która każe wam wszystkim wspólnie praktykować terapię świadomym oddechem, czyjeś dzieci, jakieś wnuki… No, nazbierało się tego. Z pewnością nie jest to tłumek najszlachetniejszy, nie z wyboru – jak już, to z przydziału.

Poznajcie improwizowane losy rodziny Złotokolskich. Jej członkowie są w równej mierze złoci, co kolscy, mają swoje wzloty i upadki, cnoty i słabostki. Kilim ich historii rodzinnej utkany jest ze spraw spadkowych, rozwodów, kłótni, imienin, pożyczek, łez, śmiechu, masy albumów ze zdjęciami, no i… nie idealnej… ale jednak miłości.

Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 16 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.