Ładowanie Wydarzenia

Z dziennika polskiej Brigdet Jones | ONLINE

środa, 02.12

21:00

miejsce: platforma ZOOM.US, spektakl online

„Wszystko zaczęło się w Nowy Rok, w 32 roku mojego życia solo…”. Tym kultowym zdaniem mógłby się rozpocząć rozdział z życia bohaterki tego spektaklu: archetypicznej polskiej singielki – Bridżet. Bohaterki, która pijana wypada z gracją z ubera, nie zawsze przed własnym blokiem. Której ambicje zawodowe ześlizgują się niezgrabnie niczym po strażackiej rurze niekompetencji. I która przede wszystkim szuka w życiu prawdziwej miłości, tak jak się szuka toalety na nudnym przyjęciu, tuńczyka w (wyjątkowo) wypełnionej po brzegi lodówce, czy małych, fikuśnych majtek w szufladzie pełnej bielizny modelującej – asekuracyjnie, rozpaczliwie i nieustępliwie!

Zapraszamy na komediowy spektakl inspirowany życiem polskich singielek!

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂
Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.