Ładowanie Wydarzenia

Wrogie przyjęcie zarządu – firmowa impreza integracyjna | ONLINE

wydarzenie Wrogie przyjęcie zarządu – firmowa impreza integracyjna | ONLINE jest nieaktualne

OD: Justyna, HR Manager
DO: Pracownicy – pełna lista
DW: Nasz drogi, wspaniały Zarząd

Szanowni Pracownicy,
Przypominamy o zbliżającej się integracji firmowej. Integracja pracowników jest ważnym elementem profesjonalnego przedsiębiorstwa i odgrywa kluczową rolę w podnoszeniu efektywności komunikacji, zwiększeniu motywacji zespołu i – nie ukrywajmy – wzrostu przychodów.

W tegorocznej agendzie:

 • przemówienie Samego Prezesa
 • gala rozdania nagród dla MVW (most valuable worker)
 • a po części oficjalnej: kolacja, DJ, kuluarowe rozmowy.
 •  
  Wymagane: stroje koktajlowe, a nastroje – szampańskie.
  Widzimy się w Hotelu Romanum, sala: Bachus.

  PS Pamiętni wydarzeń z poprzedniego roku, apelujemy o rozważne picie i zapamiętanie numeru SWOJEGO pokoju hotelowego (doprawdy, to są raptem trzy liczby…). W tym roku Pani Irena z księgowości została wytypowana do pełnienia dyżuru trzeźwości i zaoferowała się do archiwizowania wydarzeń wieczoru (Brawo, Pani Ireno, jest to postawa godna naszej Firmy!). Znacie zasady: każde pojedyncze wykroczenie przesuwa przecinek w Waszym miesięcznym wynagrodzeniu o jeden w lewo.

  Podsumowując, nic tak pozytywnie nie wpływa na pracę w zespole, jak wzajemne poznanie – jak to mówimy w HaeRach.

  Serdecznie,
  Justyna
  HR manager

  Tyle od HR-ów. My zapraszamy Was – Widzów (pełną listę!) – na wspólną firmową imprezę integracyjną, w pełni improwizowaną, także to, jak potoczą się losu tego wieczoru, jest dla nas nieodgadnioną zagadką. Kto zgubi kartę magnetyczną do pokoju i spędzi noc w jacuzzi? Kto został Pracownikiem Roku (i dlaczego ponownie jest to Syn Prezesa)? Czy oddział z regionu pomorskiego ponownie pokona tych z Podkarpacia w pojedynku na najtęższą głowę? I gdzie w tym całym zamieszaniu podział się Andrzej z IT?

  Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂

  Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
   

  WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

  1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
  2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
  3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
  4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
  5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
  6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.