Ładowanie Wydarzenia

Wideokonferencje z piekła rodem | ONLINE

wydarzenie Wideokonferencje z piekła rodem | ONLINE jest nieaktualne

Ta cała wideokonferencja mogła być załatwiona jednym mailem. Jak często przeszło wam przez myśl dokładnie takie stwierdzenie? Zapraszamy na spektakl o koledze, który siedzi na naradzie na Zoomie w samej bieliźnie, koleżance, która zapomniała się wymutować na Skype’ie, a siedzi w toalecie, oraz szefie tyranie, uwielbiającym spotkania na Teamsach.

 
Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂

Wideokonferencje z piekła rodem | ONLINE


Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA
 

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.