Ładowanie Wydarzenia

Wesprzyj Klub Komediowy TV na zrzutka.pl

środa, 25.03

00:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1

wstep wolny

Można nas wesprzeć pod linkiem https://zrzutka.pl/z/bhj9cy

Podobnie jak wszystkie kluby i jak wszystkie teatry, a już na pewno jak wszystkie kluboteatry, Klub Komediowy wpadł w kwarantannę, po same uszy. Spektakli brak, baru nawet pająki nie chcą oblec pajęczyną. No flauta, brak płynności, brak perspektyw, widmo nieuchronnego bankructwa (tu wchodzi dramatyczny dźwięk grania na pile w tle). Nie załamujemy jednak rąk! Tym bardziej, że zdrowie najważniejsze, również to psychiczne. Aby zatem wyjść z jakimś pozytywnym projektem, zebraliśmy się, wygrzebaliśmy router, kable od kamery, scenografie z zaplecza i dodatkowy komputer i chcemy wystartować ze streamową telewizją z piwnicy i z mieszkań komików. Specjalnie dla Was i dla siebie, żeby nie zwariować, i żeby się działo, i żeby zacząć coś nowego, żeby było ekstra: KlubKomediowy.tv.

Chcemy kilka razy w tygodniu, wieczorami, zaprosić was na specjalnie skompilowany program, pasmo komediowe na kryzys, w którym banda komików, improwizatorów, autorów i aktorów z pustego teatru, postara się przytrzymać waszą uwagę przy downloadzie. Będzie trochę improwizacji, będzie trochę telewizji innej niż wszystkie, będzie ucieczka od kryzysowych newsów, do historii i postaci z piwnicznych zakamarków. I chcemy, żeby to się udało. I żeby było za darmo, na otwartym streamie. I żeby było coraz lepsze.

Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą do wszystkich tych, którzy chcą to zobaczyć, do tych którzy chcą Klub Komediowy wesprzeć, i dać mu szansę w ciężkich czasach. Z prośbą do tych, którzy chcą nam dać techniczną szansę i finansowy bodziec, żeby zrobić to przynajmniej nieźle: Pomóżcie. Dorzućcie się na prąd, na pożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złoty dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków uda nam się zrealizować. Może to początek wspaniałej przyjaźni, może łabędzi śpiew łapiących się brzytwy, a może najlepsza terapia na jaką nas stać… Chętnie przekonamy się dla was i z wami. Byle się coś działo.