Ładowanie Wydarzenia

Wesele na zoomie | ONLINE

wydarzenie Wesele na zoomie | ONLINE jest nieaktualne

Kto w styczniu urodzony? Powstań, powstań, powstań!

Kto miał ten niefart, że zaplanował wesele na lata 2020-2021, musiał pewnie stanąć przed dylematem: odwoływać czy zrobić – online? No ale jak to by miało w ogóle wyglądać? Rzucanie welonem ponad kamerką? Wysyłanie każdemu z gości kuriera z „talerzykiem”? udostępnianie wszystkim weselnej listy na Spotify? W sumie… czemu nie? Takie wesele zyskuje w zasadzie na prestiżu: każdy uczestnik ma swój własny dance floor (co z tego, że wielkości posiadanego salonu), można sobie pozwolić, by zaprosić krewnych i znajomych z najdalszych zakątków świata, no i każdy z gości ma zapewniony pokój z sypialnią i łazienką! Być może wesele na zoomie stanie się top trendem na rynku ślubnym w 2021 roku?

W związku z tym zapraszamy na spektakl, w którym nie zabraknie pijanego wujka, oczepin, solidnej dawki disco polo oraz oczywiście pary młodej!

Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 🙂
Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA

WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.