Ładowanie Wydarzenia

Konteksty w biznesie | Warsztaty technik improwizacji z Żart & Business

wydarzenie Konteksty w biznesie | Warsztaty technik improwizacji z Żart & Business jest nieaktualne

Zapraszamy na warsztaty technik improwizacji z Żart & Business! Podczas tego warsztatu zajmiemy się tematyką kontekstów w biznesie.

Czym jest kontekst?

Jak działają na nas konteksty w życiu?

Jak wykorzystujemy je w biznesie?

Na te pytania postaramy się poszukać odpowiedzi w warunkach „laboratoryjnych”. Zobaczymy, jak powstaje kontekst, jak zorientować się, kim jesteśmy w różnych kontekstach, i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Zapraszamy na interaktywne warsztaty z technik improwizacji teatralnej. Pokażemy na nim stosowane przez improwizatorów metody sceniczne, które pomagają tworzyć rzeczywistość. A jeśli nie tworzyć – to jak ją zrozumieć i zaadaptować. Jesteście ciekawi jak? Zapraszamy na warsztaty.

Rekomendacje uczestników:
Warsztaty z technik improwizacji w biznesie powinny odbywać się obowiązkowo w każdej firmie. To są rzeczy pozornie proste, ale zwykle zapominamy o nich na co dzień (niestety). Dla mnie to było bardzo odświeżające i radosne doświadczenie! – Agnieszka Wróblewska, zastępca redaktor naczelnej, LNE

Fajny warsztat, który pokazuje, jakie czynniki stymulują kreatywność i dlaczego błędy są środkiem do osiągania sukcesu. – Justyna Szpara, adwokat, partner, Łaszczuk i Wspólnicy

Bardzo polecam Warsztaty Technik Improwizacji Stosowanej. Jest to super okazja do poznania ciekawych ludzi, nauczenia się czegoś nowego i rozpoznania mechanizmów komunikacji, które mogą być znacznie bardziej efektywne w sytuacjach biznesowych. Naprawdę warto wziąć udział. – Patrycja Lipińska

Prowadzący:
Bart Jurkowski – improwizator, trener, psycholog. Prowadzi warsztaty technik improwizacji dla firm rozwijające kompetencje miękkie managerów oraz ich zespołów. Uczy customer experience na SGH oraz Politechnice Białostockiej. Ex-UX Senior Consultant w Deloitte Digital. Teraz występuje w Musicalu Improwizowanym i innych projektach Klubu Komediowego. Gdyby mógł, wprowadziłby komedię jako podstawowy przedmiot w systemie edukacji – niestety, pewnie sam miałby z niego ocenę dopuszczającą.

Szczegóły organizacyjne:

 • termin: wtorek 19 maja 18:00 – 20:30
 • liczba uczestników: do 12 osób/grupę
 • zajęcia prowadzone w języku polskim
 • koszt: 50 zł
 • bilety na warsztat można kupić online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
 •  

  WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

  1. Warsztaty odbędą się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nich udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
  2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „sali warsztatowej” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
  3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w warsztatach wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
  4. Do „sali warsztatowej” możecie się zalogować już na pół godziny przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
  5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (uczestnicy, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z zajęć i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych wydarzeniach).
  6. W razie pytań dot. udziału w warsztatach prosimy o wiadomość na maila trenera: bart@komediowy.pl.