Ładowanie Wydarzenia

W 2020 się zakocham [1000 DEN] | PREMIERA

wydarzenie W 2020 się zakocham [1000 DEN] | PREMIERA jest nieaktualne

Są w życiu rzeczy, których szukamy jak szaleni. Miejsca parkingowego, damskich butów w rozmiarze 38, wolnego stolika w piątek wieczorem…

Są też rzeczy, które szukają nas i zawsze nas znajdują. Urząd Skarbowy, praca odłożona na później, komary…

A co jeśli akurat na zatłoczonym parkingu przed zatłoczonym barem, kiedy stoimy sobie w za ciasnych butach, znajdzie nas prawdziwa miłość? Co wtedy?

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej jak podczas improwizowanego spektaklu w Klubie Komediowym. Na Waszych oczach rozegra się romans stulecia. Będziecie świadkami historii przypadkowego spotkania dwóch przypadkowych osób, które przewrotny los postanowił lubieżnie popchnąć w objęcia Erosa. Poznacie tajniki rozpoznawania miłości życia w tłumie za pomocą jedynie krótkiego spojrzenia. Pokażemy Wam, jak skutecznie uwodzić płeć przeciwną, będąc absolutnym przeciętniakiem lub nawet przysłowiowym zerem. Dowiecie się też, jak efektywnie skomplikować proste rzeczy oraz jak nie rozpoznawać zainteresowania naszą osobą. Wprowadzimy Was również w tajniki podejmowania złych decyzji oraz ich tłumaczenia technikami serca i rozumu.

Stworzymy dla Was romantyczny świat improwizowanej komedii! Chodźcie się zakochać. ❤

Bilety: 25 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu, a w dniu spektaklu od g. 14 (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)