Ładowanie Wydarzenia

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: PAWEŁ TKACZYK | ONLINE

wydarzenie Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: PAWEŁ TKACZYK | ONLINE jest nieaktualne

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy.

Naszym gościem specjalnym będzie PAWEŁ TKACZYK – specjalista od budowania wizerunku i opowiadania historii firm, mówca publiczny, autor bestsellerowych książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja” i „Narratologia”. Twórca blogu o marketingu i budowaniu marki – paweltkaczyk.com. Współpracuje z czasopismami branżowymi: „Brief”, „Marketing w praktyce”, „Sprawny marketing” i innymi.

Podsumowując:
CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: Na zoomie. W onlajnie. W formie videokonferencji, confcalla, telco przy martini bianco.

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

fot. Krzysztof Zaleski

Bilety: 15 zł
 
Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk KUP BILET
 
WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:

1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego.