Ładowanie Wydarzenia

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy…  Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

 

Podsumowując:

 

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

 

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

 

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

 

Gość specjalny:  ALEKSANDRA PRZEGALIŃSKA, polska filozofka, futurolożka, doktor nauk humanistycznych, publicystka.  Jej naukowe zainteresowania dotyczą rozwoju nowych technologii, sztucznej inteligencji, robotów społecznych i technologii ubieralnych. W 2018 została nominowana przez redakcję „Gazety Wyborczej” do nagrody „Człowieka Roku”. W czerwcu 2018 wraz z Kevinem Warwickiem, wykładem pod tytułem Human – Machine Interaction – jak najlepiej rozmawiać z maszynami?” otworzyła 12. edycje IAB Forum w Warszawie. Z Dariuszem Jemielniakiem są autorami pierwszego w Polsce programu studiów poświęconych sztucznej inteligencji w obszarze zarządzania. Autorka książki „Istoty wirtualne. Jak fenomenologia zmieniała sztuczną inteligencję”.

 

 

 

 

Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

 

Miejsce:

Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Kategoria:

Dodaj do kalendarza: