Ładowanie Wydarzenia

Tania rewia pt. „Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” | NOWOŚĆ

wydarzenie Tania rewia pt. „Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” | NOWOŚĆ jest nieaktualne

Jako przedstawiciele Ministerstwa ds. Pieniactwa i Blamażu pragniemy przedstawić własny wtręt do dyskusji nt. podstawy programowej wychowania do życia w rodzinie, czyli tzw. WDŻ. Poważyliśmy się zrewolucjonizować polski system oświaty i skrzyżowawszy Pana od PO z Panią od biologii, osiągnęliśmy nowy stopień nauczania: seksualną edukację obronną! Niezależnie od tego, czy jesteście początkujący czy zaawansowani, zapraszamy na zajęcia z przysposobienia obronnego do życia w rodzinie!

W programie m.in.:

 • Formowanie szyków rozwiniętych (złożonych np. z „kobiety i mężczyzn”)
 • Rozbrajanie niewybuchów i niewypałów po byłych
 • Rozpaczliwy bieg na orientację między pytaniami „O czym myślisz?” i „A jak myślisz?!”
 • Celowanie z małokalibrowej broni naładowanej zarzutami (zdrady) i wyrzutami (sumienia)
 • Misje rozejmowo-pokojowe i praca nad łącznością
 • Musztra paradna podczas wizyt u (przyszłych) teściów
 • Ogólne zasady ewakuacji z rejonów zagrożonych rozwodem.
 •  
  „Tania rewia pt. Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” to sceniczne komplety metodologiczno-dydaktyczne może nie tyle dla młodzieży (na pewno nie dla młodzieży!), co dla partnerów i partnerek, konkubin i konkubentów, narzeczonych, małżonków i rodziców (zwłaszcza dla zubożałych roczników 89 i wcześniejszych, które wiedzę o związkach i o „słowie na s” czerpały głównie ze świerszczyków, fotostory z gazetek „Bravo”, trzepakowych opowieści i filmów z wirującym Patrickiem Swayzem, tudzież z instynktowną Sharon Stone).

  Zajęcia poprowadzi wybitne grono pseudopedagogiczne, złożone z autorów, aktorów i artystów Klubu Komediowego (żeńskich, męskich, a nawet nijakich). Pragniemy przyczynić się do kształtowania miłości do rodziny, a jednocześnie – dojrzałości do nieponoszenia ofiar w jej imię. Temat traktujemy o tyle poważnie, co lekko. Stawiamy głównie na metody aktywizujące i na pomoce dydaktyczne (od bryków po samouczki), a wiedzę podamy pod postacią skeczy, monologów, scenek rodzajowych i piosenek. Za każdym razem nieco innych. Czemu? Bo jesteśmy rozkosznie niesubordynowani! A poza tym chcemy Wam udowodnić, że w Klubie Komediowym warto powtarzać tę samą klasę.

  Podsumowując: do życia w rodzinie (a najpewniej i do życia w ogóle) nie da się wychować – można się co najwyżej przysposobić!

  Prowadzenie: Michał Sufin.

  Bilety: 40/30 zł

  Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

   
  ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)
   
  1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
  2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
  3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
  4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
  5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
  – nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
  – nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
  – nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

  W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.