Ładowanie Wydarzenia

TADex – wieczór improwizowanych prezentacji | ONLINE

wydarzenie TADex – wieczór improwizowanych prezentacji | ONLINE jest nieaktualne

Taka sytuacja: Na chwilę przed wystąpieniem, gdy sięgasz po slider, dowiadujesz się, że prelekcja ma być w stylu wykładu motywacyjnego, mowy oscarowej albo toastu weselnego. To nie wszystko. Temat dostajesz w ostaniej chwili, od słuchaczy. Mało tego, masz się merytorycznie odnieść do slajdów, których nigdy wcześniej nie widziałaś/-eś na oczy. Przerażające? Właśnie takie zadanie czeka improwizatorów oraz gościnnych zawodowych prelegentów podczas wieczoru TADex – idee nie warte propagowania.

Jak im pójdzie tym razem? Może będą niczym Tadeusz Kościuszko głoszący rewolucyjne insurekcje o proszku do prania, a może wygłoszą mowę noblowską w stylu Tadeusza Drozdy? Błysną intelektem niczym Tadeusz Sznuk czy złożą trzynastozgłoskowca o nowym produkcie Apple w stylu „Pana Tadeusza”? Tego nie wiemy, bo to wszystko się okaże podczas improwizowanych zmagań na catchphraze’y, buzzwordy i key message’e. Kto zwycięży i otrzyma aluminiowego TADex-a? O tym zdecyduje publiczność!

TADex to wieczór przerostu formy nad treścią, intelektualny blitzkrieg w nieznane i moralizatorska bzdura udowadniająca, że Power Point wszystko przyjmie. Przekręcone cytaty, zmyślone badania oraz dużo idei absolutnie nie wartych propagowania.

Prawdziwe opinie o TADex:

Miałem o tym sen. – Martin Luther King ★★★★★
Czule im współczuję. – Olga Tokarczuk ★★★★★
Po tym wydarzeniu połączyłem swoje kropki. – Steve Jobs ★★★★★

| Zdjęcie wykonane przez Alexandre Pellaes z serwisu Unsplash

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.