Ładowanie Wydarzenia

Wszystko, co chcielibyście powiedzieć przy stole: Ta najpiękniejsza Wielkanoc

wydarzenie Wszystko, co chcielibyście powiedzieć przy stole: Ta najpiękniejsza Wielkanoc jest nieaktualne

Najpiękniejsze cudowne magiczne Święta! Ładni goście, stroje eleganckie, każdy kulturalny i uśmiechnięty, każdy w dobrym stanie, dziadkowie zdrowi, rodzice razem, dzieci się nie buntują. Różowy schab na liściach sałaty, jaja przyozdobione kapką majonezu, chrzan, ćwikła i wielkanocna baba drożdżowa.

Dom przystrojony w bukszpan i forsycje. Na stole cukrowy baranek. Z daleka widok jest piękny! A co się stanie, gdy zajrzymy bliżej? O czym się tam nie rozmawia? W jakie tematy się nie wchodzi? O kim się zapomina? Co naprawdę czują wobec siebie goście? Zapraszamy na improwizowany spektakl, w którym przyjrzyjmy się jednej perfekcyjnej, pięknej Wielkanocy, na której gra pozorów w pewnym momencie pewnie się skończy…

Wszystko, co chcielibyście powiedzieć przy stole, to:
Marta Iwaszkiewicz, Paweł Najgebauer, Aleksandra Markowska, Bartek Młynarski, Joanna Pawluśkiewicz, Piotr Sikora.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)