Ładowanie Wydarzenia

Szybcy i śmieszni

wydarzenie Szybcy i śmieszni jest nieaktualne

Dzisiejsze czasy zmuszają współczesnych dorosłych mężczyzn do kompromisów, do rozwoju, do wrażliwości i tolerancji, do adaptacji do nowych obyczajów, do wyrażania uczuć, czy nawet do mycia rąk. Coraz więcej facetów postanawia ulec tym nowoczesnym trendom i decyduje się pracować nad sobą, by stanąć na wysokości ambitnego zadania bycia porządnym typem z zasadami i by coś sobą reprezentować.

Ale są też o n i.

W lidze warszawskiej improwizacji są porównywani do męskiej szatni. Nie muszą się przyjaźnić, żeby się nie szanować. Znają się, trenują razem, czasami się dotykają, ale to było raz i już wszystko sobie wyjaśnili i Marcin mówi, że jest okay.

Są jak tłoki tego samego silnika – naoliwieni.
Mówią „kocham” tylko do matki. Twojej matki.
Uprawiają walkę w klatce. Owłosionej klatce.

Kim są? Czego chcą? Co to ma być?

Ile razy trzeba im powtarzać?
Kiedy wreszcie coś do nich dotrze?
Czy trzeba do nich wysłać specjalne zaproszenie?

Nie dowiecie się, dopóki nie zobaczycie – SZYBCY i ŚMIESZNI.*

Wiadomo tylko, że uwielbiają ich weterani wojny w Wietnamie. Czemu? Nie wiesz, bo Cię tam nie było.

( * możliwa wersja podania)

Zapraszamy na spektakl, którego przebieg będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

wystąpią: Bartłomiej Magdziarz, Bartosz Młynarski, Maciej Nawrocki, Łukasz Zajączkowski

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
  • stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

 
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU (obowiązują od 6 czerwca 2020 r.)

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej albo przyłbicy.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 14 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.