Ładowanie Wydarzenia

Szopka urodzinowa: Najlepszy rok w historii Klubu Komediowego

wydarzenie Szopka urodzinowa: Najlepszy rok w historii Klubu Komediowego jest nieaktualne

Specjalne, urodzinowe wydanie Szopki noworocznej, w której podsumujemy miniony rok – w kontekście ogólnopolskim, jak i tym naszym, piwnicznym. Spektakl, który nawiązuje do formuły szopki noworocznej, zachowując niepublicystycznego ducha Klubu Komediowego.

Za pomocą wierszy, scenek, piosenek i skeczy, komentujących i zainspirowanych rokiem Anno Domini 2019, postaramy się podsumować mijające 365 dni w typowy dla siebie, niezbyt zborny i precyzyjny sposób. Zagrają i zaśpiewają zaproszeni krewni i znajomi sceny przy placu Zbawiciela.

A że spektakl ma charakter urodzinowy, należy spodziewać się wielu adekwatnych atrakcji, a przynajmniej lampki szampana. Po spektaklu – tzw. bankiet (czyli jeszcze trochę alkoholu, sporo rozmów, co odważniejsi – tańczą).

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)