Ładowanie Wydarzenia

Sylwester z Klubem Komediowym: „2020 – tego ci nie zapomnimy!” | ONLINE

wydarzenie Sylwester z Klubem Komediowym: „2020 – tego ci nie zapomnimy!” | ONLINE jest nieaktualne

Huczny, z przytupem, okazały – taki NIE będzie koniec 2020 roku. To pewne. I kiedy pod znakiem zapytania stoi nawet tegoroczny „Sylwester marzeń” pod Gubałówką, do akcji wkracza KLUB KOMEDIOWY! Na tym ostatnim wirażu roku tak marnego, bazyliszkowatego i bezwstydnie spartaczonego, jakiego dawno nie było, zamierzamy o sylwestra mimo wszystko zawalczyć! Razem z Wami i z czterema osobami, z którymi będziecie wspólnie spędzać sylwestrową noc! I choć sami nie będziemy tak barwni jak Maryla, ani tak czarujący jak Zenek, to tacy będą zaproszeni przez nas goście*! Wspólnie podsumujemy minione miesiące, przetestujemy się z wiedzy o 2020 (by zobaczyć, ile zdążyliśmy już wyprzeć z pamięci) i może uda nam się rozprawić z 2020 raz a dobrze, pogrozić mu palcem i poprzysiąc, że „tego mu nie zapomnimy!”… przynajmniej aż do otwarcia pierwszej butelki szampana. I to będzie sylwester naszych marzeń!

Nagrodę dla zwycięskiej drużyny, którą przekażemy na WOŚP, sponsoruje firma Apart!

*Więcej info wkrótce. Stay tuned! Tymczasem szukajcie spinek do mankietów, polerujcie lakierki i odświeżcie wieczorowe suknie. W końcu kto nam zabroni ociekać iluzorycznym splendorem?

Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – wystarczy kliknąć opcję KUP, a zostaniesz przekierowany do strony wydarzenia na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić wejściówkę/dostęp i cieszyć się transmisją.