Ładowanie Wydarzenia

Świąteczny koncert gordonowski dla dzieci i dorosłych

wydarzenie Świąteczny koncert gordonowski dla dzieci i dorosłych jest nieaktualne

Klub Komediowy i Papapaj mają przyjemność zaprosić dzieci (wiek 0-5 lat) wraz z opiekunami na świąteczny koncert gordonowski!

Celem koncertów jest propagowanie teorii uczenia się muzyki wg E.E. Gordona, dzięki której nawet najmłodsze dzieci zaczynają płynnie posługiwać się językiem muzyki. Koncerty łączą elementy zajęć umuzykalniających z zabawami muzycznymi, ruchowymi i teatralnymi.

Koncert prowadzą profesjonalni muzycy, przez cały czas pozostając w kontakcie z publicznością. W programie znajdują się utwory wokalne i instrumentalne, przeplatane fragmentami czysto rytmicznymi. Spotkania muzyczne odbywają się w swobodnej atmosferze, wśród kocyków i poduszek. Wspólnie słuchamy, śpiewamy, bujamy się, tańczymy oraz bawimy rytmem i melodią. Koncerty gordonowskie są świetną okazją na uwrażliwienie najmłodszych na piękno dobrej muzyki.

Bilety: 30 zł (dorośli) /20 zł (dzieci)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • ww kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu, a także w dniu spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Zdjęcie: Magdalena Mitek-Zamęcka