Ładowanie Wydarzenia

SPOILER ALERT, czyli za co nienawidzą cię twoi znajomi | PREMIERA

wydarzenie SPOILER ALERT, czyli za co nienawidzą cię twoi znajomi | PREMIERA jest nieaktualne

KOMEDIA ROMANTYCZNA
W ramach detoksu po poprzednich burzliwych związkach Jennifer postanawia przeżyć miesiąc jako singielka. I właśnie wtedy poznaje Kyle’a… W PIERWSZYM ODCINKU SIĘ ZE SOBĄ PRZEŚPIĄ, W ÓSMYM ZEJDĄ. W DRUGIM SEZONIE ON UMRZE (Brandon Chuck odchodzi z obsady).

KRYMINAŁ
Gdy w nadmorskim miasteczku Albertown zostaje zamordowana młoda nauczycielka angielskiego, do sprawy zostają przydzieleni detektywi Harry Tomson i Katy Lincoln. ZABÓJCĄ JEST JEREMY, ABSOLWENT MIEJSCOWEGO COLLEGE’U.

DRAMAT OBYCZAJOWY
Historia o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziana oczami młodej kobiety. MARY FINALNIE ROZWODZI SIĘ Z ALEKSEM, GDY OKAZUJE SIĘ, ŻE TEN MA ROMANS Z ANNE. SĄD PRZYZNAJE JEJ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI.

Niejedna przyjaźń została zerwana, rodzina – rozbita, a związek – zakończony, bo w porę nie zostały wypowiedziane dwa ostrzegawcze słowa: „spoiler alert”. W tym miejscu pozdrawiamy wszystkich, którzy są zawsze o te parę odcinków (a nawet sezonów) dalej, i którzy pierwsi „wiedzą, kto zabił” – czego nie omieszkają nam powiedzieć.

W akcie zemsty za zdradzone „mimochodem” zakończenia, wyślijcie swoich znajomych do Klubu Komediowego na improwizowany spektakl inspirowany serialowymi nowościami. Tego wieczoru zapytamy widzów, co teraz oglądają, i zagramy finałowy odcinek ostatniego sezonu tego serialu. A jeśli już go widzieli na Netfliksie czy HBO, zdradzimy, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie!

Uwaga, możliwe: Wulgarny język, nagość, narkotyki
Kategoria wiekowa: 16+

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)