Ładowanie Wydarzenia

Śpiewające openspejsy | NOWOŚĆ

wydarzenie Śpiewające openspejsy | NOWOŚĆ jest nieaktualne

Poznajcie Sandrę: Sandra pracuje na Mordorze już trzeci rok. Znajomi spoza pracy i rodzina świętowali rocznicę jej stażu, natomiast ona wiedziała jedno: nie zwiększyła jej się pensja, za to wydłużył okres wypowiedzenia. Czasem Sandrze, gdy siedzi przy biurku, chce się wyć i krzyczeć. Powód? O ten nie trudno: kolejne, chyba piąte, poprawki od klienta; odrzucony wniosek urlopowy; zagubiony lunch pudełkowy (drugi dzień z rzędu!); opryskliwy Przemek z działu sprzedaży… Jednak Sandra nie po to chodzi raz w tygodniu na masaż, dwa razy – na terapię, i cztery razy – na tai chi, aby reagować na takie sytuacje nieopanowanym gniewem. Nie. Zamiast tego Sandra nuci: nienawistne protest songi, napęczniałe pasją tanga, ociekające splinem ballady. Wyobraża sobie nawet, że otaczające ją biurka zamieniają się w instrumenty, koledzy zza ścianek działowych – w członków bandu, a open space – w salę koncertową. A w środku ona – cała na biało!

To, czego nie wiecie jeszcze o Sandrze, to że ma kredyt na mieszkanie, zaciągnięty na kolejne 25 lat, znajomych z SGH (wciąż pozostających w kontakcie na LinkedIN) rozliczających ją z każdej porażki zawodowej oraz byłego narzeczonego, który pracuje w Nowym Mordorze – więc wolałaby nie musieć szukać pracy na Woli… Siedzi więc przy swoim biurku, przełyka gniew i czyta kolejnego maila od upierdliwego klienta. I nuci.

Zapraszamy na muzyczny spektakl improwizowany, w którym wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie wymyślane na bieżąco, na oczach (i uszach) publiczności: bohaterowie, dialogi, muzyka, i oczywiście piosenki – ze światem wielkich korporacji i wielkich frustracji w tle!

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)