Ładowanie Wydarzenia

Sezon nadwiślański uznajemy za oficjalnie rozpoczęty! Lato minie jednak szybciej, niż myślisz, a szanse na wakacyjny romans odejdą wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego przez elektrociepłownię Siekierki. I znów zostaniesz sam.

 

Nie chcesz umrzeć w samotności? Ostatnia deska ratunku dla tych, którzy za szczyt flirtu uważają:

  • poczęstowanie kogoś na schodkach na bulwarach nad Wisłą darmową Warką (przyniesioną z domu w plastikowej siatce)
  • zagadanie chłopaka/dziewczyny marzeń napotkanych w kolejne przy foodtracku z chaczapuri  o to, gdzie jest najbliższy toi-toi
  • ewentualnie: zaproponowanie mu/jej ostrej przejażdżki na trzeciej przerzutce, bez błotników, za to na tandemie wypożyczonym z Veturillo (i może wybrać, czy woli siedzieć z przodu, czy z tyłu)…

Przyjdź na specjalną edycję improwizowanego speed datingu:  tutorial letniego podrywu! Anna Iwanek, Karolina Norkiewicz, Hubert Skrzyński i Mateusz Lewandowski, z gościnnym udziałem Michała Sufina, zaimprowizują pierwsze randki i to, jakie konsekwencje mogą z nich wyniknąć. Wydarzenie inauguruje nasz letni repertuar na barce WISŁAWA! Tak, to nie żart – gramy na Wiśle!

 

Bilety: 35/25 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

Dodaj do kalendarza: