Ładowanie Wydarzenia

Najpiękniejsze cudowne magiczne Święta! Ładni goście, stroje eleganckie, każdy kulturalny i uśmiechnięty, każdy w dobrym stanie, dziadkowie zdrowi, rodzice razem, dzieci się nie buntują. Różowy śledź na wytrawnym pierniku, cielęcina w sosie tuńczykowy z kaparami, filety z karpia karmelizowane w goździkach z wytrawnym sosem piernikowym i smażonym makaronem naleśnikowym, kutia.

 

Dom przystrojony, ale nie w skarpety, tylko ręcznie szyte przez panie z Małopolski świąteczne worki skarpetowe. Choinka w sercu rozpala tysiąc świec, ubrana w bobmki z Almi Decor. Z daleka widok jest piękny! A co się stanie, gdy zajrzymy bliżej? O czym się tam nie rozmawia? W jakie tematy się nie wchodzi? O kim się zapomina? Co naprawdę czują wobec siebie goście? Sobota wieczór zaprasza na improwizowany spektakl, w którym przyjrzyjmy się jednej perfekcyjnej, pięknej Wigilii, na której gra pozorów w pewnym momencie pewnie się skończy…

 

Sobota wieczór to projekt improwizatorów z grup Hurt Luster i Klancyk, którzy postanowili stworzyć autorski improwizowany spektakl teatralny. Grają na deskach Klubu Komediowego, ale też zostali zaproszeni i wystąpili w Teatrze Powszechnym w ramach „Szczurów” Mai Kleczewskiej.

 

Zapraszamy do odkrywania na żywo fabuły spektaklu i postaci.

 

Sobota wieczór to:
Marta Iwaszkiewicz, Paweł Najgebauer, Aleksandra Markowska, Bartek Młynarski, Joanna Pawluśkiewicz, Michał Sufin, Piotr Sikora.

 

☞ Bilety: 30 zł/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

Miejsce:

Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Kategoria:

Spektakl/Artyści:

Hurt Luster, Klancyk

Dodaj do kalendarza:


Nadchodzące wydarzenia


Brak wydarzań w najbliższym czasie.